Omega tech s.r.o. - internet, kabelová televize, volání VoIP Lanškroun

O firmě

Společnost OMEGA tech s.r.o. vznikla v roce 1999 se sídlem v Lanškrouně. Od začátku bylo cílem společnosti zajišťovat kvalitní služby v oblasti počítačových sítí, výpočetní techniky, digitální techniky a Internetu. V roce 2000 jsme otevřeli prodejnu na ulici 5. května a o rok později jsme se přemístili do nových prostor na Nádražní ulici nad budovou Komerční banky.
Od počátku jsme školení a registrovaní instalační partneři společnosti Molex, která je předním dodavatelem síťových řešeních.

V našem regionu též zastupujeme další výrobce notebooků a elektrotechniky. Z českých značek PC nabízíme kvalitní a certifikované počítače COMFOR předního českého výrobce. Jsme gold partneři společnosti ESET, výrobce spolehlivého antivirového řešení.
Pro firemní a korporátní zákazníky nabízíme smluvní servis počítačové sítě a výpočetní techniky, který zajišťuje tým vyškolených techniků.

Od roku 2001 jsme začali poskytovat připojení k Internetu. Díky cenově přijatelné nabídce a kvalitnímu servisu se nám podařilo získat za patnáct let existence sítě OMEGA přes 5000 zákazníků jak z řad domácích uživatelů, tak významné podniky z Lanškrouna a okolí. Během roku 2003 jsme rozšířili možnost připojení na celý region lanškrounska, Ústí nad Orlicí a České Třebové. Postupně jsme navyšovali konektivitu až na současných 20Gbps.

Velké úsilí jsme také od roku 2007 věnovali budování metropolitní sítě Lanškroun.NET, která pomocí přenosu dat po optických vláknech s kapacitou 10Gbps nabízí bezkonkurenční rychlosti a kvalitu internetových přípojek. Aktuálně mohou služby naší metropolitní sítě využívat naši zákazníci na většině míst Lanškrouna, Žichlínku a části Rudoltic. Připravujeme připojení i dalších obcí v našem regionu. Optická vlákna naší sítě využívá i kamerový systém v Lanškrouně.

Roku 2012 jsme od Města Lanškroun odkoupili trasy kabelové televize a od dubna 2013 zajišťuje naše společnost provoz kabelové televize v Lanškrouně. K tomuto datu také došlo, s ohledem na zvýšení kvality a komfortu dodávaných služeb, k digitalizaci programové nabídky kabelové televize. V roce 2017 jsme od obce Žichlínek odkoupili kabelovou televizi v Žichlínku a od léta 2017 zde vedle televizních služeb provozujeme i datové služby.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o naše služby – internet, kabelovou televizi či VoIP telefonování nás kontaktujte.

Aktuálně je v naší síti připojeno 5341 zákazníků.

Kontakt

  • OMEGA tech s.r.o.
  • Nádražní 85
  • 563 01 Lanškroun
  • omega@omegatech.cz
  • +420 465 324 769
  •  
  • servisní linka - poruchy
    +420 467 771 321