Kontakt - OMEGA tech s.r.o. - internet, televize, VoIP

Kontakt

Servisní linka pro hlášení poruch sítě Internet: +420 467 771 321 (provoz 24 hodin denně)
Servisní e-mail: poruchy@omegatech.cz
Servisní e-mail: dotazy@omegatech.cz (odborná pomoc internet)

OMEGA tech s.r.o.

Polská 1055, 563 01 Lanškroun

kontaktní/korespondenční adresa:

Nádražní 90, 563 01 Lanškroun

Telefon: +420 465 324 769
Mobil: +420 605 466 366
omega@omegatech.cz

IČ: 25931890, DIČ: CZ25931890

zapsáno Krajským soudem v Hradci Králové, spis: C15467

Účet:
Komeční banka: 27-8364140297/0100
Fio banka: 2000295522/2010

Pracovní doba:

Po-Čt: 08:00-12:00, 13:00-17:00
Pá: 08:00-12:00, 13:00-16:00
So: 09:00-11:00

Mapa, kde se nachází naše firma


Zobrazit místo OMEGA tech s.r.o. na větší mapě

Lidé ve společnosti:

Jméno  Funkce E-mail
Ing. Tomáš Resler jednatel společnosti resler@omegatech.cz
Pavel Tenenko vedení společnosti tenenko@omegatech.cz
Václav Kučera vedoucí divize prodeje a služeb kucera@omegatech.cz
Jaroslav Rohla správa počítačových sítí rohla@omegatech.cz
Jana Hrochová ekonomika, fakturace hrochova@omegatech.cz
Dagmar Tenenková asistentka tenenkova.d@omegatech.cz
Filip Kráčmar marketing, obchod kracmar@omegatech.cz
Dana Faltejsková asistentka prodeje faltejskova@omegatech.cz
Miroslav Obešla nabídky, reklamace, nákup obesla@omegatech.cz
Radek Zelinka vedoucí technické divize zelinka@omegatech.cz
Jan Ježek vedoucí servisu jezek@omegatech.cz
Robin Mrázek servis internetu, KTV mrazek@omegatech.cz
Jan Marek servis internetu, KTV marek@omegatech.cz
Vladimír Beran servis internetu, KTV beran@omegatech.cz
Marek Jánský internet, sítě – instalace jansky@omegatech.cz
Matěj Beran internet, sítě – instalace matej.beran@omegatech.cz
David Solil internet – instalace solil@omegatech.cz
Matěj Sadovský internet – instalace
Tomáš Klacl, Bc. vedoucí divize dohled sítě a vývoj informačního systém klacl@omegatech.cz
Martin Horáček programátor martin.horacek@omegatech.cz
Jiří Hýbl správa serverů hybl@bfp.cz

Organizační struktura společnosti

Aktuálně je v naší síti připojeno 5341 zákazníků.

Kontakt

  • OMEGA tech s.r.o.
  • Nádražní 85
  • 563 01 Lanškroun
  • omega@omegatech.cz
  • +420 465 324 769
  •  
  • servisní linka - poruchy
    +420 467 771 321