Servisní technici pomohou kdykoliv

+420 467 771 321

Nelekejte se, že uslyšíte záznamník. Dovolali jste se správně. Jakmile nám na záznamník sdělíte svůj problém, okamžitě ho pošleme sloužícímu technikovi. Ten hlášené problémy podle pořadí vyřeší.

 

Máte dotaz? Super!

Kontaktujte nás na e-mail:
omega@omegatech.cz

-

Trochu oficialit anebo identifikační údaje.

Zde se s námi můžete potkat na naší prodejně, tak se stavte, rádi vám pomůžeme!

 

OMEGA tech s.r.o.

adresa sídla: Polská 1055, 563 01 Lanškroun
kontaktní adresa: Nádražní 90, 563 01 Lanškroun
telefon: +420 465 324 769
mobil: +420 605 466 366
email: omega@omegatech.cz

IČ 25931890, DIČ CZ25931890
zapsáno Krajským soudem v Hradci Králové, spis: C15467

Náš účet
Komerční banka 27-8364140297/0100
FIO 2000295522/2010

Pracovní doba
Pondělí-Čtvrtek: 8-12, 13-17
Pátek: 8-12, 13-16
Sobota: 9-11

načítám mapu - prosím čekejte...

OMEGA tech: 49.911456, 16.610219

Kontaktujte náš tým

 

Divize prodeje a zákaznické zóny

Jana Hrochová

ekonomika, fakturace
hrochova@omegatech.cz

Dagmar Tenenková

administrace
tenenkova.d@omegatech.cz

Filip Kráčmar

vedoucí divize, marketing
kracmar@omegatech.cz

Miroslav Obešla

nabídky, reklamace, nákup
obesla@omegatech.cz

Marek Matějka

asistent prodeje
matejka@omegatech.cz

 

Divize služeb

Václav Kučera

správa počítačových sítí
kucera@omegatech.cz

Jaroslav Rohla

správa počítačových sítí
rohla@omegatech.cz

Lukáš Skalický

správa počítačových sítí
skalicky@omegatech.cz

Technická divize

Radek Zelinka

vedoucí divize
zelinka@omegatech.cz

Jan Ježek

vedoucí servisu
jezek@omegatech.cz

Jan Marek

servis vysílacích bodů
marek@omegatech.cz

Robin Mrázek

servis uživatelů sítě
mrazek@omegatech.cz

Marek Jánský

servis uživatelů sítě
jansky@omegatech.cz

Vladimír Beran

instalace
beran@omegatech.cz

Matěj Beran

instalace
matej.beran@omegatech.cz

David Solil

optické sítě, instalace
solil@omegatech.cz

Petr Moravec

instalace

moravec@omegatech.cz

Divize vývoje IS a dohledu sítě

Bc. Tomáš Klacl

vedoucí divize
klacl@omegatech.cz

Jiří Hýbl

programátor
hybl@omegatech.cz

Martin Horáček

programátor
martin.horacek@omegatech.cz

Vedení společnosti

Ing. Tomáš Resler

vedení společnosti
resler@omegatech.cz

Pavel Tenenko

vedení společnosti
tenenko@omegatech.cz

Servisní linka

+420467771321

Záznamníku se nelekejte. Technik, který drží službu bude volat zpět.

Kontakt na prodejnu

+420465324769