Servisní technici pomohou kdykoliv

+420 467 771 321

Nelekejte se, že uslyšíte záznamník. Dovolali jste se správně. Jakmile nám na záznamník sdělíte svůj problém, okamžitě ho pošleme sloužícímu technikovi. Ten hlášené problémy podle pořadí vyřeší.

 

Máte dotaz? Super!

Kontaktujte nás na e-mail:
omega@omegatech.cz

-

Trochu oficialit anebo identifikační údaje.

Zde se s námi můžete potkat na naší prodejně, tak se stavte, rádi vám pomůžeme!

 

OMEGA tech s.r.o.

adresa sídla: Polská 1055, 563 01 Lanškroun
kontaktní adresa: Nádražní 90, 563 01 Lanškroun
telefon: +420 465 324 769
mobil: +420 605 466 366
email: omega@omegatech.cz

IČ 25931890, DIČ CZ25931890
zapsáno Krajským soudem v Hradci Králové, spis: C15467

Náš účet
Komerční banka 27-8364140297/0100
FIO 2000295522/2010

Otevírací doba
Pondělí-Pátek: 8:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 11:00

načítám mapu - prosím čekejte...

OMEGA tech: 49.911456, 16.610219

Kontaktujte náš tým

 

Divize prodeje a zákaznické zóny

Jana Hrochová

Vedoucí divize, ekonomika, fakturace
hrochova@omegatech.cz

Miroslav Obešla

nabídky, reklamace, nákup
obesla@omegatech.cz

Marek Matějka

asistent prodeje
matejka@omegatech.cz

Filip Kráčmar

marketing
kracmar@omegatech.cz

 

Divize služeb

Jaroslav Rohla

správa počítačových sítí
rohla@omegatech.cz

Oleksandr Jarmolskyj

správa počítačových sítí
yarmolskyy@omegatech.cz

Technická divize

Jan Ježek

vedoucí provozu
jezek@omegatech.cz

Jan Marek

vedoucí servisu
marek@omegatech.cz

Marek Jánský

servis uživatelů sítě
jansky@omegatech.cz

Vladimír Beran

servis uživatelů sítě
beran@omegatech.cz

Matěj Beran

instalace
matej.beran@omegatech.cz

David Solil

optické sítě, instalace
solil@omegatech.cz

Petr Moravec

instalace

moravec@omegatech.cz

Michal Hejl

instalace

hejl@omegatech.cz

Divize vývoje IS a dohledu sítě

Robin Mrázek

programátor
mrazek@omegatech.cz

Martin Horáček

NMC technik
martin.horacek@omegatech.cz

Ing. Tomáš Resler

vedoucí výstavby sítí
resler@omegatech.cz

Pavel Tenenko

lokální obchodní manager
tenenko@omegatech.cz

Pověřenec pro GDPR

Marian Němec

pověřenec
poverenec@omegatech.cz

 

 

Servisní linka

+420467771321

Záznamníku se nelekejte. Technik, který drží službu bude volat zpět.

Kontakt na prodejnu

+420465324769