Prověříme zdarma vaši domácí síť - OMEGA tech s.r.o.

Prověříme zdarma vaši domácí síť

rychlost tarifu Standard

běžná rychlost u tarifu STANDARD

Vážení zákazníci,

stále zlepšujeme parametry naší internetové přípojky. Aktuálně mají naši zákazníci v optické síti skvělé rychlosti od 40 do 160Mbps.

Naše společnost předává internetové připojení zákazníkům na instalované zásuvce (kabelu) na vstupu do bytu. Zde garantuje kvalitu a rychlost služby.

zasuvka

Za tímto zakončením si značná část zákazníků instaluje svůj domácí wifi router.router-ovis

Výkon a stav tohoto wifi routeru velmi výrazně ovlivňuje rychlost a dosah pro vaše mobilní zařízení která jsou na něj bezdrátově připojena. Naši technici při servisním zásahu často nachází u zákazníků wifi routery ve velmi špatném technickém stavu, buď zastaralé či špatně nastavené. Zákazník s takto „špatným“ wifi routerem často poukazuje na velmi pomalé a nestabilní připojení k internetu. Přitom při měření na kabelu, tedy v místě předání služby, je téměř vždy zjištěna rychlost odpovídající zvolenému tarifu.

Řešením je ve většině router-mikrotikpřípadů výměna starého vysloužilého wifi routeru za nový a dostatečně výkonný model.

Každé zařízení čas od času potřebuje provést kontrolu stavu a funkčnosti. I váš domácí wifi router patří mezi zařízení, které je potřeba pro správnou funkci internetové přípojky udržovat v dobrém technickém stavu.

Nabízíme vám zdarma prověření stavu vaší domácí počítačové sítě a vašeho wifi routeru. Váš wifi router přineste včetně napájecího zdroje k nám na prodejnu. Zde provedeme otestování jeho propustnosti a úrovně signálu. Obdržíte od nás protokol, kde bude uvedeno, zda je wifi router vyhovující, nebo zda doporučujeme výměnu.

Věříme, že tato akce pomůže zjistit a odstranit problematické wifi routery a zlepší tak parametry rychlosti a dosahu na vámi využívaných mobilních zařízeních.

 

Aktuálně je v naší síti připojeno 5341 zákazníků.

Kontakt

  • OMEGA tech s.r.o.
  • Nádražní 85
  • 563 01 Lanškroun
  • omega@omegatech.cz
  • +420 465 324 769
  •  
  • servisní linka - poruchy
    +420 467 771 321