Nový rok 2017

Za pár okamžiků začne nový rok 2017. Co přinesl ten starý? V naší společnosti rozhodně dost věcí. Během roku jsme rozšířili metropolitní optickou síť téměř do všech koutů Lanškrouna. Přestěhovali jsme prodejnu do větších prostor. Získali jsme stavební povolení na rekonstrukci sídla společnosti. Upravili své logo. V březnu se k nám po roce vrátil špičkový technik Honza Ježek. Další dva šikovné spolupracovníky jsme pak získali v průběhu tohoto roku. Vyměnili jsme desítky trasových zesilovačů KTV a tím zrychlili internet na této síti. Přidali jsme do kabelové televize mnoho HD programů a po větším boji k nim přidali i programového průvodce. Naší internetovou televizi jsme přejmenovali na OMEGA TV. Většina vysílačů prošla zásadní rekonstrukcí a změnou technologie. Také jsme nakoupili a nainstalovali nové vysokorychlostní spoje tam, kde již stávající nevyhovovaly. Realizovali jsme desítky projektů výstavby počítačových sítí, kamerových systémů. Dodali a administrovali IT zakázky pro mnoho významných společností v tomto regionu. Připojili jsme 5000tého zákazníka. Uspořádali dva úspěšné semináře. Koncem roku jsme od obce Žichlínek odkoupili trasy kabelové televize. Myslím, že bych mohl pokračovat ještě dlouho.

Nic z toho by se nepodařilo bez odbornosti a velkého nasazení lidí v naší společnosti, a proto bych chtěl všem svým spolupracovníkům za úsilí a práci v minulém roce poděkovat.

A co nás čeká v roce následujícím?

Sám si netroufám přesně odhadnout, plánů je doopravdy mnoho. V každém případě budeme mít radost, pokud budou zákazníci s našimi službami dál spokojení.

Přeji všem pohodový rok 2017.

Tomáš Resler

Aktuálně je v naší síti připojeno 5340 zákazníků.

Kontakt

  • OMEGA tech s.r.o.
  • Nádražní 85
  • 563 01 Lanškroun
  • omega@omegatech.cz
  • +420 465 324 769
  •  
  • servisní linka - poruchy
    +420 467 771 321