Naše superrychlá optická síť je tu s vámi již deset let

víc jak deset let pracujeme na propojení našeho města optickou sítí (schválně píši „našeho“, protože jsme všichni sousedé). Tuto síť budujeme na vlastní náklady, a sami víte, že ani za připojení a zasíťování rodinného domu touto technologií Vám nic neúčtujeme – naopak děláme toto přepojení zdarma. K dnešnímu datu jsme vybudovali takové pokrytí, že se v Lanškrouně může připojit až 90% domácností a firem.

V našem městě v dnešních dnech probíhají přípravy na vybudování další optické sítě. Nic proti konkurenčnímu boji nemáme, a chápeme, že je pro koncového zákazníka výhodný. Co ale naprosto odmítáme je lživá kampaň, která přípravu této sítě provází. Pojďme si shrnout některá fakta, která Vám příslušní zaměstnanci konkurence tvrdí:

1)“Je to novinka – žádná taková technologie tady není.“
Technologie se kterou nyní konkurence přichází jako s „novinkou“ je 2.5x pomalejší než technologie, kterou už víc jak deset let používáme v naší síti my. Pro znalejší – obě technologie běží na GPON. Náš GPON má přenosovou rychlost 2,5Gbps, konkurenční 1Gbps. – z logiky věci vyplývá, že 2.5 je víc než 1.

2)“Bude na tom i televize – to nikdo neumí“
Televizi nabízíme již pět let a neomezujeme se pouze na optické připojení. U nás můžete televizi přijímat na jakémkoliv typu připojení a např. v naší kabelové televizi navíc vysíláme i lokální televize jako je OIK nebo Lanškrounský infokanál – to u nás opravdu nikdo jiný neumí.

3)“Bude to jako v Opavě – tarif 399Kč za všechno.“
Do Opavy jsme si zavolali na místní pobočku konkurence a dokonce tam nemají ani optické vedení. Tedy alespoň ne v jejich vlastnictví, protože nás odkázali na jiné místní poskytovatele. Co se týče výhodné ceny tarifu „za všechno“, tak žádný takový tarif v nabídce nemají.

4)“Bude to výhodné pro občany.“
Velká nadnárodní společnost vlastněná zahraničním investorem našemu městu nic výhodného nepřinese. Oproti tomu my nezištně podporujeme celou řadu společenských a sportovních akcí v našem regionu a našemu městu zdarma poskytujeme provoz kamerového systému na naši síti. Proč? Prostě proto, že máme svůj domov rádi a chceme aby tu bylo bezpečno. Za zmínku také stojí to, že máme v Lanškrouně sídlo a tedy podíl daně, kterou odvádíme, jde přímo do rozpočtu města.

Vždy jsme za naše město kopali. Máme rádi technologie a jsme v nich dobří. Hrdě se hlásíme k tomu, že to s čím přichází konkurence je něco, co nám nemůže konkurovat. Nepotřebujeme lhát, všechno co děláme, děláme srdcem a pro Vás.

Jsme tu doma – jsme Lanškrouňáci.

Vaši OMEGA technici :-)

Aktuálně je v naší síti připojeno 5337 zákazníků.

Kontakt

  • OMEGA tech s.r.o.
  • Nádražní 85
  • 563 01 Lanškroun
  • omega@omegatech.cz
  • +420 465 324 769
  •  
  • servisní linka - poruchy
    +420 467 771 321