OMEGA slaví 20 let!

Přijďte s námi oslavit dvacetiny naší firmy! Pokud jste našimi zákazníky služby internet tak od nás automaticky dostáváte jeden lístek na oslavu ZDARMA. Lístky je možné vyzvednout od pondělí 2. 9. u nás na prodejně.

Kde a kdy to bude?

Rozhodli jsme se pro tuto akci využít prostory nově postaveného Kulturáku. Tedy se potkáme v Multifunkčním centru L´Art Nádražní 335. Dne 11. 10. 9:00 – 21:00.

Po celý den budou k dispozici oba bary, kde bude možné zakoupit i jídlo. Máme pro vás připraveny například nachos, burgery nebo hovězí guláš. A samozřejmě poteče proudem pivo a víno.

Jaký bude program?

Po celý den bude možné otestovat VR technologie od HTC Vive, zazávodit si na závodních simulátorech, prohlédnout si produktové výstavy předních společností IT světa (EPSON, Samsung, Acer, Intel) a celkově si užít spoustu zábavy a prožít pohodový den…

Nový systém tomboly!

Chceme aby měl každý možnost získat dárek. K tomu jsou potřeba N+ žetony, které obdržíte na jednotlivých stanovištích, za aktivitu při přednáškách atd. Každý dárek je oceněný a je jen na vás, kolik žetonů získáte a kolik dárků si odnesete.
Ceny do hodnoty 10N+ bude možné vyměnit za dárky od 12:00. Ceny v hodnotě do 20N+ a nad 20N+ bude možné vyměnit v časech, které vyhlásí moderátor.

Těšíme se na vás!

Vaši OMEGA technici 🙂

 

 

     

Další novinky

Servisní linka

+420467771321

Záznamníku se nelekejte. Technik, který drží službu bude volat zpět.

Kontakt na prodejnu

+420465324769