OMEGA slaví 20 let!

Přijďte s námi oslavit dvacetiny naší firmy! Pokud jste našimi zákazníky služby internet tak od nás automaticky dostáváte jeden lístek na oslavu ZDARMA. Lístky je možné vyzvednout od pondělí 2. 9. u nás na prodejně.

Kde a kdy to bude?

Rozhodli jsme se pro tuto akci využít prostory nově postaveného Kulturáku. Tedy se potkáme v Multifunkčním centru L´Art Nádražní 335. Dne 11. 10. 9:00 – 21:00.

Po celý den budou k dispozici oba bary, kde bude možné zakoupit i jídlo. Máme pro vás připraveny například nachos, burgery nebo hovězí guláš. A samozřejmě poteče proudem pivo a víno.

A jaký bude program?

9:00 začínáme a představíme vám s našimi partnery technologické novinky pro firemní klientelu. Můžete se těšit například na firmu EPSON, která mj. představí nové trendy v oblasti firemního tisku a interaktivní projekce pro školy. Společnosti Acer a Intel se budou zabývat novinkami v PC světě a ESET představí možnosti zabezpečení a šifrování důvěrných firemních dat.

13:00 bude hodina kdy postupně začneme přecházet do technologií pro domácnosti. Budete se moci seznámit například s projektory pro domácnosti od Epsonu a dozvíte se podrobnosti o nových telefonech firmy Samsung.

17:00 přijde na řadu stand-up s En.Druem

18:00 bouchneme šampaňské a rozjedeme večerní párty

19:00 s námi oslaví 20 let kapela O5 a Radeček

Po celý den bude možné otestovat VR technologie od HTC Vive, zazávodit si na závodních simulátorech, prohlédnout si produktové výstavy předních společností IT světa (EPSON, Samsung, Acer, Intel) a celkově si užít spoustu zábavy a prožít pohodový den…

 

 

     

Další novinky

Servisní linka

+420467771321

Záznamníku se nelekejte. Technik, který drží službu bude volat zpět.

Kontakt na prodejnu

+420465324769