OMEGA tech a Libli

Jsme větší, ale stále blízko!

Jak jste již mohli slyšet, letošní rok přinesl v naší společnosti důležitou novinku. Spojili jsme se s několika dalšími regionálními poskytovateli internetu a společně vytvořili silnou skupinu pod značkou Libli. Díky tomu budeme mít možnost využívat zázemí a zkušenosti velké sítě a zároveň si udržíme svou lokálnost. S vámi, našimi zákazníky, zůstáváme nadále v úzkém kontaktu. Značí to právě jméno Libli – Lidskost Blízkost. Stále jsme vám k dispozici na ulici Nádražní v Lanškrouně, a tak tomu bude i nadále.

Co můžete očekávat?

Jistě vám díky tomuto spojení přineseme řadu skvělých novinek. Vedle mobilního volání, zajímavých internetových tarifů nebo přístupu do první budované sítě 5. generace také možnost připojit se v jiných regionech České republiky. Hned jak budou tyto výhody připraveny, dozvíte se to. Zatím však zůstává vše stejné, jak jste u nás byli zvyklí.

Děláme to pro vás!

Jako naši zákazníci sami nejlépe víte, že prioritou pro nás vždy byla vaše spokojenost, kvalita služeb a využítí nejmodernějších technologií. V tomto konceptu pokračujeme také nadále, stále jsme na špičce v oboru. Tak zůstaňte ve spojení.

Napadají vás otázky k tomuto tématu, nebo k čemukoli jinému? Jsme vám plně k dispozici. Vše důležité se vždy dozvíte první.

Vaši OMEGA technici. 🙂

Další novinky

Servisní linka

+420467771321

Záznamníku se nelekejte. Technik, který drží službu bude volat zpět.

Kontakt na prodejnu

+420465324769